Folie przeciwsłoneczne, podobnie jak dobrej jakości okularu blokują efekt rażenia słonecznego. Nie jest to oczywiście jedyna ich zaleta. Folia samoprzylepna Platinum 80 XC redukuje ciepło słoneczna jednocześnie przepuszczając najbardziej naturalne światło do wewnątrz. Co więcej, blokuje aż 99% szkodliwego promieniowania UV.

Folia przeciwsłoneczna

Takie połączenie cech sprawdza się zarówno w sklepach, biurach jak i zakładach produkcyjnych. Wysoki filtr UV zabezpiecza znajdujące się wewnątrz pomieszczenia rzeczy przed wyblaknięciem. Dlatego folia ta z powodzeniem jest stosowana w muzeach, wystawach sklepowych, galeriach sztuki, sklepach odzieżowych, salonach sukien ślubnych, salonów samochodowych, sklepach meblowych oraz wielu innych miejscach gdzie towary lub powłoki malarskie mogą być narażone na blaknięcie.

Montaż folii przeciwsłonecznych

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.