Drzwi, ościeżnice oraz meble pod wpływem światła słonecznego oraz czasu tracą swój pierwotny wygląd. Niezależnie od tego czy to są drzwi zewnętrzne czy wewnętrzne ich wymiana jest kłopotliwa i bardzo kosztowna. Nie inaczej jest z meblami. Malowanie nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, bo nie zamaskuje niedoskonałości.

Folie do oklejania mebli Warszawa

Na szczęście z pomocą przychodzą laminaty z serii Cover Style. Jest to idealne rozwiązanie do renowacji futryn, drzwi oraz mebli urządzanych w różnym stylu. W naszej ofercie znajduje się pełny przekrój wzorów imitujących fakturę drewna – od bardzo jasnych, białych, szarych, ecru, poprzez odcienie beżu i brązu, aż na czerniach i hebanie kończąc.

Folie termokurczliwe

Nasze laminaty termokurczliwe idealnie sprawdzają się w renowacji drewna, aluminium, PCV, płyt meblowych. Rozwiązania tego typu stosowane są w pokojach hotelowych, kuchniach, pokojach dziennych i innych pomieszczeniach. Nasze folie są bardzo cienkie co zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza podczas naklejania. A paleta 470 wzorów pozwoli dopasować odpowiedni materiał do naszego wnętrza.

Montaż folii na drzwi Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.