Wiosna w pełni, jest to najlepszy moment na montaż mroźnych folii na szybach balkonowych. Owszem przeszklony balkon ma wiele zalet, przepuszcza dużo światła, ale też całkowicie pozbawia nas prywatności. Oklejenie szyb mroźną folią na szyby balkonowe pozwoli na uzyskanie prywatnego miejsca relaksu, a sam balkon nabierze bardziej estetycznego wyglądu. Jedną z zalet folii mlecznych jest to, że na szybach nie widać smug i zacieków jakie powstają choćby po drobnym deszczu.

Folie mroźne na balkon Warszawa

Kolejną zaletą tego typu folii jest przepuszczalność światła na poziomie 80%, oznacza to, że nie zaciemniamy wnętrza mieszkania i naszego balkonu a jednocześnie masuje wszystko co jest za szybą. Rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne i trwałe, a w przypadku uszkodzenia mechanicznego folii bez problemu można wymienić ją na nową. Co więcej, folie mleczne mogą być naklejane tylko na fragmencie szyby, dzięki temu możemy ją traktować również jako element ozdobny.

Folie na balkon Warszawa

Od teraz poranna kawa czy śniadanie na balkonie będą odbywać się w miłej i intymnej atmosferze bez uczucia obserwowania nas przez wścibskich sąsiadów.

Montaż folii na szybach balkonowych

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.