W okresie zimowym wcześnie robi się ciemno. Pod osłoną mroku działają różnego rodzaju drobni przestępcy i rzezimieszki. W czasie gdy przebywamy w pracy, ktoś może dobrać się do naszych kosztowności i pieniędzy zgromadzonych w domu. Dla nawet niedoświadczonego złodzieja wybicie szyby w oknie i dostanie się do środka to zaledwie chwila.

Folie antywłamaniowe Warszawa 1

Folie antywłamaniowe

Aby nieco utrudnić złoczyńcom „robotę” warto skorzystać z dobrodziejstwa jakim są folie antywłamaniowe. Są ona zbudowane z kilku warstw folii o grubości od 120 do 520 mikronów połączonych ze sobą mocnym bezbarwnym klejem. Dzięki temu, że naklejamy je od wewnątrz, a końcówki chowamy pod uszczelki okien, są one praktycznie niewidoczne z zewnątrz. Włamywacz nie ma zatem bezpośredniego dostępu do folii.

Folie antywłamaniowe jak działają?

Folie antywłamaniowe podczas próby wybicia szyby trzymają rozbite szkło w jednym kawałku, co stanowi bardzo trudną do pokonania barierę. Nawet w sytuacji gdy potencjalny złodziej miałby dostęp do folii, to jej zdjęcie wymaga specjalnych narzędzi oraz czasu. Co więcej, folie tego typu oprócz ochrony przed włamaniem wyposażone są w filtr UV, który chroni wnętrze przed szkodliwym promieniowaniem, a tym samym przed blaknięciem i płowieniem wyposażenia.

Folie antywłamaniowe Warszawa

Naklejanie folii antywłamaniowych

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.