Folia matowa znajduje zastosowanie nie tylko na szybach balkonowych, ale także jest idealnym rozwiązaniem w przestrzeniach biurowych. W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię matową do odcięcia pokoi biurowych od reszty pomieszczeń. Przeszklone drzwi zostały pokryte folią dającą efekt zamrożonej szyby.

Folia mroźna na drzwi biurowe

Folia matowa

Zwróćcie uwagę, że folia matowa nie pokrywa całej powierzchni szyb, a pozostawione paski nadają całości eleganckiego wyglądu. Co więcej, wolne przestrzenie pozwalają na weryfikację, czy nasz współpracownik przebywa właśnie w swoim gabinecie oraz czy nie ma gościa. Dzięki temu nie musimy przeszkadzać mu w pracy, a jednocześnie zachowujemy dyskrecję dla każdej ze stron.

Folie mleczne Warszawa

Folia matowa

Folie mleczne można stosować także na przeszklenia pomiędzy pomieszczeniami, w drzwiach i witrynach gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych, specjalistycznych i lekarskich. Znajdują one również zastosowanie w przeszklonych szafkach.

Montaż folii przeciwsłonecznych

Folia matowa

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.