Leniwe niedzielne popołudnie spędzane w domu, rozglądasz się po mieszkaniu i stwierdzasz, że czas na zmiany. Ten sam wystrój, te same kolory od ładnych paru lat jednak w kieszeni pieniędzy brak. Chyba każdy z nas już to kiedyś przeżywał. Chcąc tchnąć powiew świeżości do swojego mieszkania niekoniecznie musisz od razu biec do sklepu meblowego żeby zostawić tam worek złota. Jest tańszy i prostszy sposób.

Folie do mebli Warszawa

Folie do mebli Cover Styl pozwolą na zmianę koloru szaf, półek, stołów. Idealnie nadają się również do zmiany koloru i stylu drzwi oraz ościeżnic. Termoformowalne folie samoprzylepne idealnie przylegają do drewna, aluminium, PCV.

Okleiny meblowe Warszawa

Oferowane przez nas rozwiązanie nadaje się zarówno do kuchni, pokoi dziennych, sypialni, biur, pokoi hotelowych i innych pomieszczeń. Dzięki temu, że folia ma zaledwie 350 μ grubości nie ma ryzyka powstawiania pęcherzyków powietrza. W naszej ofercie mamy ponad 470 wzorów samoprzylepnych oklein, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Montaż oklein meblowych Warszawa Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.