Nic tak nie odpręża jak pyszna kolacja zjedzona na balkonie w akompaniamencie śpiewu słowików i światła świec. Jednak nawet tak wspaniałe okoliczności szybko może popsuć ciekawski wzrok sąsiadów i przechodów. Czy mieszkając w bloku można stworzyć dla siebie zaciszny kącik, który pozwoli zregenerować się po trudach dnia?

Jak odgrodzić balkon od sąsiadów?

Tak, idealnym rozwiązaniem są matowe folie, które naklejamy bezpośrednio na tafle szkła balkonowego. Dają one imitację szkła mroźnego, którego główną zaletą jest ograniczenie widoczności tego co znajduje się za szybą. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli odciąć się od innych i w spokoju delektować ciepłymi wiosennymi i letnimi wieczorami na balkonie. Folie mleczne działają również w dzień dając nam poczucie prywatności jednocześnie nie blokując światła słonecznego i nie zaciemniając mieszkania. Dzięki temu, że folia mleczna nie musi być naklejana na całej powierzchni szyby możemy użyć jej również jako dekoracji.

Montaż folii na szybach balkonowych Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.