Wybierając folię przeciwsłoneczną należy zwracać uwagę nie tylko na jej parametry, takie jak przepuszczalność promieni UV, współczynnik odbicia światła, redukcja rażenia, ale także na jej wygląd. W jednej z naszych realizacji wykorzystaliśmy folię Platine 80 XC, która redukuje aż 80% energii cieplnej pochodzącej z promieniowania słonecznego oraz 99% szkodliwego promieniowania UV. Jak widać folia ta, nadaje piękny efekt lustra od zewnątrz, zapewniając dyskrecję przed oczami wścibskich. W połączeniu z czerwoną cegłą efekt wizualny jest niesamowity.

Folia przeciwsłoneczna

Folia przeciwsłoneczna

Folie blokujące ciepło to doskonały sposób na pasywne chłodzenie budynków. Dzięki temu nasłonecznione wnętrza nie nagrzewają się nadmiernie, co pozwala łatwiej utrzymać stałą temperaturę pomieszczenia, zarówno w zimie jak i w lecie. Filtrowanie aż 99% szkodliwego promieniowania UV to dodatkowa ochrona dla powłok malarskich, materiałów, mebli, dzieł sztuki, książek i innych elementów wyposażenia przed wyblaknięciem.

Folia przeciwsłoneczna

Montaż folii przeciwsłonecznych

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.

Folia przeciwsłoneczna