Folie przeciwsłoneczne z filtrami UV sprawdzają się nie tylko w firmach i zakładach produkcyjnych. Coraz większą popularnością cieszą się także w domach. Folie tego typu oprócz blokowania 99% szkodliwego promieniowania UV blokują również energię cieplną światła słonecznego. Folia Silver 40 blokuje 66% ciepła. Jest to idealne rozwiązanie zarówno w okresie letnim gdy blokowane światło nie nagrzewa nadmiernie naszego domu oraz w zimie, gdy część promieni daje przyjemne ciepło.

Folie przeciwsłoneczne

Folia Silver 40 pomaga w pasywnym chłodzeniu pomieszczeń dzięki czemu nie musimy ponosić kosztów energii elektrycznej na uruchomienie klimatyzacji. Dodatkowo, chroni nasze meble, książki, elektronikę, powłoki malarskie oraz działa sztuki przed płowieniem powodowanym przez ostre światło słoneczne. A efekt lustra weneckiego przesłania widok do wnętrza pomieszczenia jednocześnie nie blokując nam możliwości obserwowania tego co dzieje się na zewnątrz.

Montaż folii przeciwsłonecznych

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.