Czas działa nieubłaganie na wszystko, dotyczy to także drzwi i ościeżnic, które po kilku latach użytkowania wyglądają niczym z koszmaru. Jednak nawet mocno nadszarpnięte zębem czasu drzwi można uratować bez konieczności inwestowania ogromnych środków. A to wszystko dzięki laminatom renowacyjnym.

Drzwi przed renowacją Cover Styl
Drzwi po zaszpachlowaniu

Okleina do renowacji

Zanim jednak użyjemy laminatu renowacyjnego nazywanego także folią renowacyjną lub okleiną renowacyjną musimy odpowiednio przygotować drzwi i ościeżnice. W pierwszej kolejności należy w pozbyć się luźnych elementów i jak najdokładniej pozbyć się starej powłoki. Następnym krokiem jest zaszpachlowanie ubytków i nierówności. Po wyschnięciu szpachli, powierzchnia drzwi musi zostać poddana wygładzeniu papierem ściernym. Po uzyskaniu jednolitej i gładkiej powierzchni przychodzi czas na odtłuszczenie drzwi i pokrycie je nowym laminatem. Efekt końcowy jest zdumiewający.

Drzwi po renowacji laminatem Cover Styl

Laminaty dekoracyjne

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.

Proces renowacji drzwi z użyciem laminatu Cover Styl