W życiu prywatnym jak i w biznesie wyznajemy zasadę, że nie wyrzuca się rzeczy, które można naprawić lub poprawić. Takie podejście pozwala na zmniejszenie śladu węglowego oraz wydłużenie życia rzeczy w naszym otoczeniu. Jedną z naszych niedawnych realizacji była renowacja ościeżnicy i zmiana koloru drzwi z użyciem folii renowacyjnej Cover Styl firmy Solar Screen.

Naprawa drzwi

Proces odnowienia drzwi i ościeżnicy rozpoczęliśmy od zabezpieczenia podłogi oraz ścian i usunięcia uszkodzonych fragmentów. Ubytki wypełniliśmy szpachlą, którą po wyschnięciu dokładnie wyszlifowaliśmy. Następnie drzwi oraz futryna zostały odpylone oraz odtłuszczone. Finalnym etapem było naklejenie folii renowacyjnej.

Okleiny na drzwi

Renowacyjna folia Solar Screen z serii Cover Styl sprawdziła się wyśmienicie. Drzwi i ościeżnica wyglądają jak fabrycznie nowe i mają zmieniony kolor. Jak widać nawet mocno uszkodzone drzwi niewielkim kosztem można przywrócić do dawnej świetności. Oczywiście folie Cover Styl można stosować również do renowacji mebli, drzwi garażowych i innych powierzchni.

Laminaty na drzwi

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.