Zima zbliża się do nas małymi krokami. Nie oznacza to jednak, że Słońce nie będzie dawało się we znaki. Nawet w ziemie pomieszczenia o dużym przeszkleniu w dzień mogą przemienić się w szklarnie i powodować, że zamiast ogrzewać, będziemy musieli chłodzić pomieszczenie.  W takich przypadkach z pomocą przychodzi folia redukująca.

Folia przeciwsłoneczna Platine XC 60 - 2

Folia z efektem lustra

W jednej z naszych ostatnich realizacji, duży przeszkolony bok budynku pokryliśmy folią redukującą Platine 60 xc firmy Solar Screen. Folia ta redukuje 60% energii słonecznej. Pozwala to na ocieplenie wnętrza pomieszczenia bez jego przegrzewania. Dodatkowo Platine XC 60 daje efekt lustra, dzięki czemu chroni nas przed oczami wścibskich osób.

Folie Solar Screen

Folia Platine 60 XC to wysoce wydajna folia przeciwsłoneczna, redukująca ciepło słoneczne, a jednocześnie przepuszczająca najbardziej naturalne światło do wewnątrz. Dodatkowymi zaletami jest redukcja efektu rażenia oraz efekt lustra. Co więcej, jest ona objęta aż pięcioletnią gwarancją.

Naklejanie folii przeciwsłonecznych

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.