Wymiana drzwi wejściowych to zabieg bardzo kosztowny i czasochłonny, dlatego zwykle nie robimy tego zbyt często. Zwykle skutkuje to tym, że po zmianie wystroju wnętrza pozostajemy z drzwiami wyjściowymi, które ni jak nie pasują do naszego wnętrza. Rozwiązania w tym przypadku są trzy. Możemy wychodzić z zamkniętymi oczami, żeby nie patrzyć na stare drzwi. Dwa, możemy wyskoczyć z worka pieniędzy, zmienić drzwi i znowu mieć bałagan. Oraz trzy zmienić kolor drzwi z wykorzystaniem laminatów i ekipy Folmont.

Laminaty na drzwi i ościeżnice

Jedna z naszych niedawnych realizacji zakładała odnowienie starych drzwi i dopasowanie ich do obecnego wystroju. Wykorzystaliśmy do tego laminat DI-NOC WG-2076 firmy 3M. Model ten ma naturalnych wygląd i strukturę drewna, co idealnie wpasowało się do jasno wykończonego przedpokoju. Laminaty 3M są bardzo wytrzymałe oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Co więcej, dostępnych jest ponad 500 wzorów, dzięki czemu możemy dopasować je do Państwa potrzeb.

Zmiana koloru drzwi wejściowych

Laminaty tego typu można wykorzystać również do renowacji ościeżnic, okien, ścian oraz mebli. A jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że laminat jest idealnie położony, skorzystajcie z usług Folmont. Od wielu lat działamy na rynku, zajmując się renowacją drzwi, mebli, ościeżnic, naklejaniem folii przeciwsłonecznych, antywłamaniowych i innych. W calu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.