Pierwszy miesiąc lata już prawie za nami. Żar leje się z nieba i nagrzewa biura do bardzo wysokich temperatur. Każdy w takich sytuacjach myśli o klimatyzacji, jednak nie zawsze istnieje możliwość montażu tego typu urządzeń, zarówno ze względów technicznych jak i ekonomicznych lub chęci dbania o środowisko. Czy zatem pracownicy są skazani na przebywanie przez osiem godzin w saunie? Na szczęście nie. Dzięki folii przeciwsłonecznej 3M Silver EX można w sposób efektywny ochłodzić pomieszczenia. Dlatego wybraliśmy właśnie ten model folii w jednej z naszych ostatnich realizacji.

Folia przeciwsłoneczna

Tym razem zajęliśmy się stadionem Legii, a mówiąc dokładniej oknami w budynku bezpośrednio przylegającym do stadionu. Ze względu na brak możliwości otwarcia okien podczas montażu wykorzystaliśmy podnośnik koszykowy. Dzięki swojej budowie folia Silver EX firmy 3M odbija 65% energii cieplnej światła słonecznego. To sprawia, że pomieszczenia nie nagrzewają się i utrzymują przyjemną temperaturę. Co więcej, model ten przepuszcza naturalne światło oraz blokuje efekt oślepienia. Wbudowany filtr blokuje szkodliwe promieniowanie UV chroniąc zarówno osoby przebywające w pomieszczeniu jak i sprzęty.

Pasywne chłodzenie budynków i pomieszczeń

Ochrona to jednak nie wszystko, folia Silver EX zapewnia prywatność osób w pomieszczeniach w ciągu dnia, blokując możliwość zajrzenia do środka z zewnątrz. Nadaje także budynkom nowoczesny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz również inne modele folii przeciwsłonecznych, antywłamaniowych, ochronnych, reklamowych, matowych i wiele innych. Masz pytania, potrzebujesz porady lub specjalistów do montażu folii i oklein? Skontaktuj się z nami.