Zapewne wielu z nas ma wspomnienia z dzieciństwa na temat domków letniskowych. Wypoczynek i relaks oraz sauna panująca wewnątrz bez możliwości skutecznego wywietrzenia w środku. Na szczęście te czasy już minęły bezpowrotnie, domki letniskowe niejednokrotnie wyposażone są lepiej niż mieszkania. A odpowiednią temperaturę wewnątrz pozwala utrzymać nie tylko klimatyzacja, ale również bardziej ekologiczna i ergonomiczna folia przeciwsłoneczna.

Okna pokryte folią Platine 60 XC Solar Screen

Okna pokryte folią Platine 60 XC Solar Screen

Folia przeciwsłoneczna

W jednym z naszych ostatnich projektów wykorzystaliśmy folię przeciwsłoneczną Platine 60 XC firmy Solar Screen. Model ten blokuje aż 66% energii cieplnej niesionej przez światło słoneczne, jednocześnie przepuszczając najbardziej naturalne światło do wnętrza pomieszczenia. Dzięki temu, wnętrze domku nie nagrzewa się i po całym dniu błogiego lenistwa na słońcu możemy odpocząć w przyjemnej temperaturze. Co więcej, folia tego typu blokuje aż 99% szkodliwego promieniowania UV zabezpieczając tym samym wnętrze przed płowieniem.

Domek letniskowy drewniany z oknami pokrytymi folią Platine 60 XC firmy Solar Screen

Domek letniskowy drewniany z oknami pokrytymi folią Platine 60 XC firmy Solar Screen

Montaż folii przeciwsłonecznej

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.