Okna dachowe i świetliki to świetny sposób na doświetlenie pomieszczenia oraz gwarancja pięknych widoków. Minusem takie rozwiązania może być zbyt intensywne nasłonecznienie, co z kolei powoduje znaczne podniesienie temperatury pomieszczeń. Zasłonięcie okien na suficie może być niemożliwe, co zatem robić?

Platine 80 XC

okna pokryte folią Platine 80 XC – widok od środka

Folia blokująca ciepło

Rozwiązaniem jest folia blokująca ciepło słoneczne. Doskonałym wyborem jest Platine 80 XC firmy Solar Screen. Folia ta blokuje aż 80% ciepła zapobiegając nagrzewaniu się pomieszczeń. Jednocześnie do środka przepuszczane jest naturalne światło, pozbawione szkodliwego promieniowania UV (dzięki filtrowi). W ten prosty sposób zyskujemy przyjemną temperaturę w pomieszczeniach i nie musimy wydawać pieniędzy na klimatyzację. Jest to zatem najlepsza i najskuteczniejsza metoda pasywnego chłodzenia budynków.

Platine 80 XC

Okna pokryte folią Platine 80 XC widok z zewnątrz

Folia z filtrem UV

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.