W naszych poprzednich wpisach omawialiśmy jak można chronić się przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz przed wścibskimi spojrzeniami. Wiemy również jak chronić się przed złodziejami. Co jednak, w sytuacji gdy nie mamy tradycyjnych okien z szybami, tylko świetliki z poliwęglanu, na których nie możemy zastosować tradycyjnych folii przeciwsłonecznych i chroniących przed promieniowaniem UV?

Folia przeciwsłoneczna na poliwęglan Warszawa

Rozwiązaniem jest folia przeciwsłoneczna Artika-X, która przeznaczona jest do stosowania na szybach wykonanych z poliwęglanu. Technologia w jakiej jest wykonana sprawia, że jest to obecnie numer jeden na świecie w kategorii folii stosowanych na świetliki z poliwęglanu. Artika cechuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do kształtu świetlików. Mleczna powłoka sprawia, że światło docierające do wnętrza nie razi w oczy i nie oślepia. Co więcej, Artika blokuje 99% szkodliwego promieniowania UV oraz do 80% światła widzialnego, a także redukuje 84% energii cieplnej, jest zatem świetnym rozwiązaniem na pasywne obniżanie temperatury w budynku.

Montaż folii na poliwęglan Artika-X Warszawa

Folia Artika-X pokryta jest specjalnym klejem, który nie niszczy poliwęglanu oraz ma do niego zbliżony współczynnik rozszerzalności, dzięki czemu nie pęka i nie odkleja się. Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.