Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Zmienia m.in. się moda i to nie tylko na ubrania, ale także na wystrój wnętrz. O ile ściany można szybko i łatwo przemalować, to już ze zmianą koloru drzwi antywłamaniowych wcale nie będzie tak łatwo. Ale nie chodzi tylko o modę czy chęć zmiany wystroju wnętrza, ościeżnice, drzwi, meble z biegiem czasu płowieją i uszkadzają się tracąc estetyczny wygląd.

Czy jedynym rozwiązaniem jest wymiana mebli i drzwi? Na szczęście nie. Tańszym i łatwiejszym w zastosowaniu rozwiązaniem są folie jakie znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu okelejanieokien.pl

Okleiny na drzwi i meble Warszawa

Dostępne w naszej w naszym sklepie folie można stosować do renowacji futryn i drzwi we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Bogata paleta kolorów oraz wzorów pozwoli dopasować się do obecnego stylu lub całkowicie go zmienić, nie drenując jednocześnie portfela.

Zmiana koloru drzwi i mebli Warszawa

Co więcej, folie Cover Styl można stosować nie tylko do renowacji mebli ale również na ściany. Termokurczliwe folie samoprzylepne idealnie łączą się z różnymi powierzchniami, takimi jak drewno, aluminium czy PCV. Folie tego typu sprawdzają się zarówno w pokojach hotelowych, kuchniach, pokojach dziennych biurach oraz innych pomieszczeniach. Do wyboru mamy ponad 470 wzorów.

Montaż folii na drzwi i meble Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.