Jeżeli ktoś zapyta mnie z czym kojarzy mi się klatka schodowa to pierwsze o czym pomyślę to przyjemny chłodek w czasie letnich upałów. Jeżeli jednak ktoś zapyta mnie o skojarzenie z klatką schodową ze świetlikiem, to od razu myślę sauna. Świetlik na klatce schodowej dostarcza wiele światła, jednak powoduje, znaczne podniesienie temperatury pomieszczenia.

Folia przeciwsłoneczna

Z podobnym problemem zmagał się nasz inwestor. Z pomocą przyszła folia przeciwsłoneczna Platine 80 XC firmy Solar Screen, która redukuje przenikanie ciepła słonecznego o 82%. Co więcej, dodatkowy filtr UV zabezpiecza powłoki ścienne oraz inne rzeczy przed blaknięciem. Dzięki temu do środka przedostaje się jedynie naturalne światło, które nie razi oraz nie przegrzewa wnętrza. Kolejną zaletą jest piękny efekt lustra jaki nadaje folia 80 XC.

Folia z filtrem UV

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.