Ogromne okna na całą ścianę mają swój niewątpliwy urok pozwalający na podziwianie okolicy oraz zapewniają idealne oświetlenie pomieszczenia w dzień. Niestety duża ilość światła słonecznego to także kłopot w postaci nadmiernego nagrzewania się domu oraz płowienie elementów wyposażenia i powłok malarskich, nie wspominając już o przyciąganiu wzroku wścibskich przechodów oraz sąsiadów. Zasłonięcie takiego okna ciężkimi zasłonami spowoduje, że pomieszczenie stanie się ciemne i przytłaczające. Na szczęście są rozwiązania znacznie lepsze, które wpasuje dodatkowo pasuje do każdego stylu wnętrza.

Oklejanie okien folią

Mowa oczywiście o folii przeciwsłonecznej naklejanej bezpośrednio na szyby. W jednej z naszych poprzednich realizacji wykorzystaliśmy folię Platine 80 XC firmy Solar Screen, która charakteryzuje się wysokim współczynnikiem blokowania ciepła światła słonecznego wynoszącym 82%. Co więcej, zawarty w folii filtr UV blokuje aż 99% tego szkodliwego promieniowania, zabezpieczając wnętrze przed płowieniem. Dodatkową zaletą folii Platine jest delikatny efekt lustra, który nadaje oknom eleganckiego wyglądu oraz utrudnia zajrzenie do środka.

Platine 80XC

Platine 80XC – widok od wewnątrz

Folia z filtrem UV

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.