Nasze gusta oraz potrzeby względem wyglądu wnętrza czy elewacji naszego domu z biegiem lat zmieniają się. Kto chociaż raz wymieniał drzwi lub ona ten wie z jakim bałaganem oraz kosztem wiąże się całe przedsięwzięcie. Na szczęście dopasowanie koloru ram okiennych czy też drzwi nie wymaga ich wymiany. Z pomocą przychodzą okleiny i folie laminujące.

Okleiny na drzwi i okna

Wygląd przed oklejeniem

W jednej z naszych ostatnich realizacji dopasowaliśmy kolor okna do wyglądu nowych drzwi. Z pomocą przyszła folia Cover Styl firmy Solar Screen. Z jej pomocą dopasowaliśmy wygląd ram okna do okleiny drzwi, dzięki czemu całość wygląda spójnie i elegancko. Okładziny tego typu można wykorzystywać nie tylko do zmiany koloru ram okiennych, ale także drzwi, ościeżnic, mebli, a także ścian i innych powierzchni. W naszej ofercie mamy wiele różnych wzorów, które można dopasować do każdego rodzaju wnętrza a tym samym uniknąć wysokich kosztów wymiany mebli, drzwi czy okien.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Efekt końcowy

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.