Ostatni tydzień to była prawdziwa udręka, temperatury na zewnątrz dochodziły do 34 stopni Celsjusza, wewnątrz mieszkań było jeszcze cieplej. Zasłanianie okien lekko pomaga przy takich upałach, jednak w pomieszczeniu robi się wtedy ciemno. Kolejny problem to to, że nie wszędzie można zastosować zasłony, lub rolety. Czy w takiej sytuacji skazani jesteśmy na mieszkanie lub pracowanie w szklarni?

Pasywne chłodzenie pomieszczeń

Na szczęście nie. Z pomocą przychodzą folie przeciwsłoneczne pozwalające na pasywne chłodzenie pomieszczeń bez konieczności wykorzystywania klimatyzacji czy innych sztuczek. W jednej z naszych realizacji wykorzystaliśmy folię Spectra 22 XC firmy Solar Screen, która redukuje ciepło światła słonecznego o 80%. Dzięki temu do pomieszczenia wpada najbardziej naturalne światło, dodatkowo pozbawione szkodliwego promieniowania UV, które nie nagrzewa pomieszczenia. Dodatkową zaletą tego typu folii jest ochrona sprzętów wewnątrz oraz powłok przed blaknięciem. Z zewnątrz, folia Spectra nadaje szybom delikatnego efektu lustra.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.