Patrząc na ceny w marketach budowalnych można dostać palpitacji serca. Obecnie nawet mały remont może doprowadzić nasz budżet domowy do ruiny. A jeżeli dodamy do tego konieczność, wymiany starych i zniszczonych drzwi, to przychodzi tylko siąść i płakać. Na szczęście są sposoby żeby zaoszczędzić sporo pieniędzy, a z pomocą przychodzą nam folie renowacyjne do drzwi i ościeżnic oraz firma Folmont.

Folia renowacyjna do drzwi i ościeżnic

W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię renowacyjną Cover Styl firmy Solar Screen. I jak widać na załączonych zdjęciach efekt zmiany jest piorunujący. Nowy wygląd drzwi nadał wnętrzu zupełnie nowy charakter. Co więcej, niskim nakładem finansowym uzyskaliśmy efekt fabrycznie nowych drzwi. Folie tego typu możemy wykorzystać również do renowacji czy zmiany koloru mebli a także ścian, jest to idealny sposób na wykonanie „małego remontu” i zmianę charakteru wnętrza bez konieczności wymiany całego sprzętu.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.