Dostępne na rynku folie przeciwsłoneczne możemy podzielić pod względem wydajności w blokowaniu ciepła pochodzącego ze światła słonecznego. Dzięki temu możemy dobrać folię dopasowaną do potrzeb inwestora. W jednej z naszych realizacji zastosowaliśmy folię M3 Prestige 70 EX. Model ten pozwala na odbicie do 52% energii słonecznej. To pozwala na uzyskanie przyjemnej temperatury wewnątrz mieszkania zarówno latem jak i zimą.

Folia przeciwsłoneczna

Co więcej, wybrany model folii odbija do 97% promieniowania podczerwonego oraz nadaje szybom delikatnego efektu lustra co zwiększa poziom dyskrecji i intymności mieszkańców. Folie przeciwsłoneczne są doskonałym sposobem na skuteczne pasywne chłodzenie pomieszczeń bez konieczności wykorzystywania klimatyzacji i zużywania bardzo drogiej energii elektrycznej.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.