Chyba większość z nas kojarzy taką scenę z filmu – na posterunku policji następuje okazanie sprawców poszkodowanemu, który ogląda ich stojąc za lustrem weneckim chroniącym jego tożsamość. W życiu tak jak w filmach często potrzebujemy podobnego poziomu dyskrecji. I podobnie jak w filmach wykorzystuje się w tym celu lustra weneckie lub folie okienne dające podobny efekt. W jednej z naszych realizacji wykorzystaliśmy folie nadające zwykłym szybom takiego efektu.

Lustro weneckie naklejane na szyby

Folia typu lustro weneckie blokuje możliwość zajrzenia do środka pomieszczenia osobom znajdującym się na zewnątrz, jednocześnie osoby znajdujące się w środku widzą wszystko na zewnątrz. Efekt ten pożądany jest we wszystkich przedsiębiorstwach gdzie liczy się dyskrecja i komfort pracowników, gdzie przetwarzane są dane osobowe oraz gdzie zależy nam na dostępie do światła słonecznego z jednoczesnym odcięciem się od wzroku gapiów. Dotyczy to nie tylko banków, ale także biur, gabinetów lekarskich, kosmetycznych, salonów fryzjerskich, sklepów z artykułami dla dorosłych i innych.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.