Masz już dość swoich białych mebli oraz drzwi w kolorze dąb sonoma? Szukasz inspiracji na niebanalne i przytulne wnętrze? Jesteś we właściwym miejscu. W ofercie Folmont znajdziesz ponad 900 wzorów laminatów DI-NOC wyprodukowanych przez światowego lidera, firmę 3M. Wśród nich znajdują się imitacje naturalnych materiałów, takich jak drewno, metal, kamień, tekstylia oraz nowoczesne, nowatorskie wykończenia i monokolory. Jeżeli to nadal mało, Masz możliwość stworzenia unikalnego wzoru na zamówienie.

Renowacja drzwi, mebli i nie tylko

Laminaty 3M DI-NOC idealnie sprawdzają się do zmiany koloru drzwi, wind, mebli, podłóg, ścian i sufitów w domach, mieszkaniach, biurach, szkołach, obiektach użyteczności publicznej oraz hotelach. Dzięki nim zmienisz wystrój wnętrza bez konieczności przeprowadzania kosztownego i kłopotliwego remontu. Ekipa Folmont zajmie się przygotowaniem oraz realizacją Twojego projektu.

Korzystamy z pomocy najlepszych projektantów wnętrz

Nie masz pomysłu? Potrzebujesz rady? Służymy pomocą. Od lat współpracujemy z renomowanymi projektantami wnętrz, którzy pomogą stworzyć idealny projekt, a my wprowadzimy go w życie.  Spójrz na bogactwo wzorów i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.