Jeżeli śledzicie naszego bloga to doskonale wiecie, że folia mleczna, nazywana także mroźną, świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się dyskrecja pracowników oraz klientów. W jednej z naszych ostatnich realizacji wykonanej na zlecenie Kliniki Modern Med wykorzystaliśmy te wspaniałe właściwości folii mlecznej.

Folia mroźna – montaż Warszawa

Wszystkie szyby w gabinetach, poczekalniach oraz salach zabiegowych pokryliśmy folią mleczną, która nadała szybom efektu zamrożenia. Dzięki temu nikt z zewnątrz nie ma możliwości zobaczenia co znajduje się w środku, co gwarantuje pełną dyskrecję i anonimowość pacjentów oraz lekarzy i personelu przebywającego w środku. Co więcej, folia tego typu nie blokuje dostępu do światła, dzięki temu w ciągu dnia w pomieszczeniach nadal jest widno. Zwróćcie także uwagę, jak efekt oszronionych szyb fantastycznie komponuje się z wystrojem pomieszczeń. Folia mleczna jest trwała i wytrzymała, ale w razie potrzeby może zostać zdjęcia lub wymieniona. Może być stosowana zarówno na całej powierzchni szyby jak i na części np. w formie pasów lub elementów ozdobnych.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.