Po przeprowadzeniu zmiany wystroju wnętrza nagle okazuje się, że kolor okien psuje efekt misternie zaplanowanej metamorfozy? Wymiana okna to ogromne koszty oraz kolejny remont. Na szczęście można tego uniknąć dzięki magii folii do zmienia koloru okien, drzwi oraz mebli. W ofercie Folmont znajdziesz setki wzorów oraz kolorów folii i laminatów, które pomogą uzyskać efekt jakiego zapragniesz.

Zmiana koloru okien

Okleiny okienne pozwalają na szybką i przede wszystkim czystą zmianę koloru ram okiennych. Folie tego typu można stosować również do renowacji drzwi, ościeżnic, mebli a nawet ścian. Nasi specjaliści zajmą się instalacją folii, co zapewni profesjonalny efekt końcowy, który zachwyci każdego. Wybierz laminat spośród dostępnych wzorów i ciesz się odnowionym wnętrzem za niewielkie pieniądze.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.