Proces renowacji drzwi jest żmudny i wymaga wiele pracy. Stare i zniszczone drzwi oraz ościeżnice najpierw należy oczyścić ze starych powłok i uzupełnić ubytki. Ważne jest, aby powierzchnia była gładka, wszelkie niedoskonałości, grudki czy wypukłości będą widoczne po naklejeniu laminatu. Po dokładnym wyrównaniu powierzchni i jej oczyszczeniu przechodzimy do naklejania foli renowacyjnej. Na tym etapie również bardzo ważna jest staranność. Okleina musi zostać położona równo i dokładnie przyklejona, tak aby faktura była równo i nie pozostawały bańki powietrza, które zepsują efekt końcowy.

Renowacja drzwi

Najlepszy efekt renowacji uzyskasz korzystając z pomocy fachowców z Folmont. Od lat zajmujemy się renowacją drzwi i ościeżnic z wykorzystaniem oklein i folii do renowacji. Efekty naszej pracy zawsze stoją na najwyższym poziomie. Jedną z niedawnych prac możecie obejrzeć na galerii poniżej.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.