Większość z nas oglądając filmy akcji spotkała się ze sceną, gdzie ofiara przestępstwa przebywa w ciemnym pokoju i przygląda się kilku podejrzanym stojącym przed lustrem weneckim, które nie pozwalają im zobaczyć kto ich obserwuje. Podobny efekt możemy uzyskać w dowolnym oknie lub przeszkleniu i to bez konieczności wymiany szyb.

Lustro weneckie

Folia lustro weneckie Vista 90 XC firmy Solar Screen, to proste w montażu oraz zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż wymiana okien. Folia tego typu po naklejeniu na szybę sprawia, że osoby postronne nie mogą zobaczyć, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia. Z kolei osoby wewnątrz doskonale widzą to co jest na zewnątrz, a jednocześnie mają zagwarantowaną pełną anonimowość. Co więcej, folia wenecka przepuszcza do pomieszczenia światło dzienne nie powodując zaciemnienia filtrując przy tym aż 99% szkodliwego promieniowania UV.

Okno z lustrem weneckim

Vista 90 XC idealnie sprawdza się w biurach, posterunkach kontroli dokumentów, mieszkaniach, firmach, sklepach z artkułami dla dorosłych, bankach, instytucjach handlowych, placówkach medycznych oraz innych miejscach gdzie zależy nam na intymności oraz anonimowości osób znajdujących się wewnątrz.

Montaż luster weneckich

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.