Bezpieczną folię, częściej nazywaną antywłamaniową, kojarzymy w zwykle jako zabezpieczenie mieszkania, domu czy firmy przed włamaniem. Laminaty tego typu pomagają zadbać również o nasze bezpieczeństwo lub bezpieczeństwo naszych najbliższych.

Folia antywłamaniowa

Bezpieczna folia to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko stłuczenia szyby i pokaleczenia siebie lub osób postronnych.  Dotyczy to takich pomieszczeń jak biura, baseny, budynki użyteczności publicznej oraz uczelnie i szkoły.

Zabezpieczenie szyb

I właśnie z jedna z naszych ostatnich realizacji odbyła się w szkole. Przeszklone klasy to jednocześnie wielka wygoda, ale również ryzyko, że podczas przerwy czy przez nieostrożność, któregoś z uczniów może dość do stłuczenia jednej ze szklanych ścianek. Folia bezpieczna o grubości 120 μm, firmy Armolan tworzy na powierzchni szyby niewidoczną powłokę, która w przypadku stłuczenia utrzymuje kawałki szkła w całości. Wszystko to zasługa bardzo mocnego kleju, który nie pozwala na odpryskiwanie odłamków, a tym samym skaleczenie czy inne uszkodzenie ciała. Co więcej, folia objęta jest aż 12-letnią gwarancją.

Montaż bezpiecznej folii

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.