Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś błąkać po ulicy w poszukiwaniu gabinetu lekarskiego lub firmy usługowej. W większości takich przypadków problem wynikał z braku widocznego szyldu czy oznaczenia przedsiębiorstwa. Jeżeli prowadzisz działalność zadbaj o klientów i ułatw im dotarcie do siebie.

Folie reklamowe na szyby

W czasach gry zarządcy nieruchomości nie wydają zgody na umieszczanie szyldów na elewacji ich rolę przejęły witryny i okna. Folie reklamowe to idealny sposób na oznaczenie Twojej firmy i ułatwienie klientom jej znalezienia. Co więcej, folie reklamowe mogą pełnić dodatkową funkcję zabezpieczając okna przed oczami wścibskich, jednocześnie dając klientom poczucie prywatności i dyskrecji.

Naklejki reklamowe na szyby

Połączenie folii reklamowej z folią mleczną sprawdza się idealnie w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, zakładach kosmetycznych, fryzjerskich. Jest to również idealne rozwiązanie do biur. Folie reklamowe można wykorzystać nie tylko na witrynach, ale również na przeszklonych drzwiach, szybach balkonowych czy przeszkleniach oddzielających biuro od reszty powierzchni biurowych w budynku.

Reklamy na szybach Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.