Laminaty architektoniczne to sposób na szybką zmianę wystroju każdego wnętrza. Folie i laminaty możemy wykorzystać zarówno do renowacji zniszczonych zębem czasu drzwi, ościeżnic, mebli, ścian, kolumn oraz innych gładkich powierzchni. Jest to sposób na szybki remont bez przykrych i uciążliwych sytuacji jakie towarzyszą nam podczas każdego remontu.

Zmiana wnętrza

Drzwi przed renowacją.

Głównymi zaletami laminatów jest łatwość w utrzymaniu w czystości, różnorodne zastosowanie, szybka, cicha i bezproblemowa aplikacja. Krótki czas potrzebny na realizację zmiany, co w porównaniu ze standardowym remontem jest dosłownie jak mrugnięcie okiem. Dlatego bardzo chętnie wykorzystywane są w hotelach, przedsiębiorstwach, biurach, obiektach użyteczności publicznej takich jak lotniska, stadiony i inne obiekty sportowe, a także mieszkaniach i domach. W zasadzie wszędzie tam gdzie liczy się czas oraz niskie, w porównaniu ze standardowym remontem czy wymianą sprzętu, koszty.

Oklejanie futryn i drzwi

Drzwi po renowacji laminatem

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.