Hale produkcyjne, pracownie laboratoryjne i inne pomieszczenia wyposażone w duże okna są jasne i nasłonecznione. Jasne światło z zewnątrz jest niezbędne, jednak promienie słoneczne oprócz światła powodują nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia, nie tylko w lecie, ale również w zimie. Stosowanie zasłon czy rolet w takich przypadkach spowoduje, że w pomieszczeniu zrobi się ciemno.

Chłodzenie pasywne Warszawa

Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie folii przeciwsłonecznych, które przepuszczają światło słoneczne jednocześnie blokując nagrzewanie się pomieszczenia. W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię Silver 20, która pozwala na zredukowanie 78% ciepła oraz do 99% szkodliwego promieniowania UV.

Folia przeciwsłoneczna

Dodatkową zaletą folii jest nadanie szybom efektu lustra, co dodatkowo chroni osoby wewnątrz przed wzrokiem wścibskich osób. Co więcej, folia przepuszcza do pomieszczenia naturalne światło, które nadal rozświetla pomieszczenie nie szkodząc przy tym osobom znajdującym się wewnątrz.

Instalacja folii blokujących ciepło

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.