Jednym z trendów nowoczesnego budownictwa jest eleganckie połączenie betonu oraz szkła. To sprawia, że mieszkania, balustrady balkonów a także biura i lokale użytkowe są bardzo przeszklone. Duże okna i przeszklenia sprzyjają nasłonecznieniu a także dają efekt powiększenia pomieszczenia. Jednak takie rozwiązania mają również wady.

Jedną z nich jest podnoszenie temperatury pomieszczeń w słoneczne dni. Rozwiązanie tego problemu omawialiśmy w naszym poprzednim wpisie. Kolejna sprawa to brak prywatności oraz uczucie bycia stale pod obserwacją. Dlatego dzisiaj skupimy się na folii matowej do oklejania okien.

Matowa folia dekoracja czy strażnik prywatności?

Folia matowa pełni funkcję dekoracyjną dającą jednocześnie poczucie prywatności i oddzielenia przeszklonego pomieszczenia od reszty świata. Oklejenie szyb w dolnej części okna pozwoli nie tylko wizualnie zróżnicować szklane drzwi i okna np. sali konferencyjnej lub biura, ale jednocześnie zapewni prywatność pracowników. Folia użyta na przeszkleniach mebli i ladach będzie stanowiła zarówno element dekoracyjny jak pozwoli zasłonić to co znajduje się wewnątrz.

Matowe Folie do okien Warszawa

Niezależnie od tego gdzie chcemy wykorzystać matowe folie, zawsze warto skorzystać z pomocy fachowców z oklejanieokien.pl. Gwarantujemy profesjonalne cięcie i naklejanie oraz świetny efekt końcowy. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.