Mikrobalkony pokryte płytami eternitowymi odeszły już w zapomnienie. Teraz królują duże przeszklone balkony, na których z powodzeniem można odpoczywać w słoneczne dni. Dzięki zastąpieniu blach i płyt eternitowych taflami szkła, balkony wyglądają estetyczniej, a co najważniejsze przepuszczają więcej światła, które trafia do mieszkania.

Folia na balkon to sposób na prywatność

Minusem szkła jest prawie całkowity brak prywatności, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę bliskość sąsiednich bloków w nowym budownictwie. Idealnym rozwiązaniem, które zapewni nam prywatność i zarazem nie pozbawi dostępu do światła są matowe folie na szyby balkonowe. Folia tego typu nie tylko ograniczy widoczność, ale również efektownie przyozdobi nasz balkon. Matowa folia imituje oszronione szkło, maskując to co znajduje się za nim, jednocześnie przepuszcza 80% światła. Co więcej, jest to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno na małych jak i dużych powierzchniach i z powodzeniem może być stosowane na całej jak i części powierzchni szyb.

Folia na szyby balkonowe

Przy instalacji folii balkonowej ważne jest nie tylko odpowiednie przygotowanie podłoża, ale również zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Dlatego najlepiej skorzystać z pomocy fachowców z oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.