Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami gdzie zadaszona weranda była sauną zamiast miejscem do odpoczynku na świeżym powietrzu. Wszystko przez zadaszenie wykonane z poliwęglanu, które powoduje, że nasz azyl nagrzewa się bardzo mocno. Z podobnym problemem również spotykają się nasi Klienci. I w takich momentach z pomocą przychodzi folia Artika X firmy Solar Screen.

Pasywna redukcja ciepła

Montaż folii na poliwęglan Warszawa

Ten rodzaj folii przeznaczony jest do naklejania na świetliki dachowe wykonane z poliwęglanu. Folia Artika X pozwala na zredukowanie energii cieplnej światła słonecznego o 80%. Dzięki temu, nawet w słoneczny dzień przydomowa weranda nie zmienia się w szklarnię i pozwala miło spędzić czas bez konieczności używania wentylatorów czy klimatyzatorów.

Folie przeciwsłoneczne Warszawa

Atrika X przeznaczona do świetlików z poliwęglanu pokryta jest specjalnym klejem, który nie wchodzi w reakcje z podłożem. Dzięki czemu, jeżeli zajdzie konieczność zdjęcia lub wymiany folii, nasza ekipa usunie ją bez szkody dla poliwęglanu.

Folia na poliwęglan Warszawa

Naklejanie folii na poliwęglan

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.