Jedną z naszych ostatnich realizacji był montaż folii Solar screen Platine 60 XC z efektem lustra. Model ten pozwala na redukcję 60% ciepła pochodzącego ze światła słonecznego. Folie redukujące ciepło są w ostatnich latach coraz częściej wybierane zarówno przez inwestorów indywidualnych jak i firmy. Dzięki temu, że folia blokuje ciepło nie musimy martwić się o konieczność schładzania wnętrza, co idealnie sprawdza się w miejscach, w których ważne jest zachowanie optymalnej temperatury.

Folia na okna z efektem lustra

Co więcej, folie Platine 60 XC dają efekt lustra , który dodatkowo poprawia komfort oraz daje dodatkowe poczucie intymności. Rozwiązanie tego typu idealnie sprawdza się w miejscach gdzie ważne jest zachowanie tajemnicy, zabezpieczenie danych osobowych etc. przed wścibskimi oczami, a jednocześnie gdzie nie możemy zasłonić okien lub zwyczajnie nie chcemy np. ze względu na duże koszty energii elektrycznej zużywanej na oświetlenie pomieszczenia.

Folia redukująca ciepło

Folie Platine firmy Solar screen występują również w innych wariantach np. Platine 80 XC, która poza efektem lustra pozwala na zredukowanie aż 80% ciepła słonecznego. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne folie okienne m.in. redukujące UV, przeciwwłamaniowe, tablicowe, reklamowe, dające efekt mroźnego szkła, folie do oklejania drzwi, mebli i ościeżnic oraz wiele innych.

Naklejanie folii redukujących ciepło

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.