Jedną z naszych ostatnich realizacji był montaż folii przeciwsłonecznej Platine 60 XC firmy Solar Screen. Model ten pozwala na zredukowanie do 70% energii cieplnej pochodzącej ze światła słonecznego. Folia naklejana jest bezpośrednio na szyby i daje efekt lustra weneckiego, co dodatkowo zwiększa komfort oraz daje poczucie prywatności osobom wewnątrz budynku.

Pasywne chłodzenie domu

Folia redukująca ciepło

Zastosowanie folii przeciwsłonecznych pozwala na zredukowanie opłat za energię elektryczną, której nie musimy zużywać na klimatyzowanie pomieszczenia. Pasywne chłodzenie idealnie sprawdza się nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale przede wszystkim w biurach, biurowcach, magazynach oraz halach fabrycznych.

Folia przeciwsłoneczna

Folia redukująca ciepło

Podobnie jak ogry, także folie przeciwsłoneczne mają warstwy. Są to kolejno, powłoka SR, zapewniająca trwałość foli oraz ułatwiająca mycie okien. Kolejna warstwa to poliester o wysokiej jakości optycznej, klej, kolejna warstwa poliestru, klej PS o właściwościach polimeryzacyjnych, warstwa ochronna.

Montaż folii przeciwsłonecznych

Folia redukująca ciepło

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.