Czasami wystarczy naprawdę niewiele, żeby uzyskać prawdziwy efekt WOW i starym lub zniszczonym meblom przywrócić fabryczny wygląd. W jednej z naszych niedawnych realizacji zajęliśmy się renowacją półek w jednym z warszawskich hoteli. Chcieliśmy, żeby efekt naszej renowacji utrzymywał się przez długi czas. Dlatego wykorzystaliśmy trwały i mocny laminat 3M DI-NOC ARTISANAL AE-2152MT.

Renowacja mebli przy pomocy oklein

Laminaty 3M DI-NOC wykorzystywaliśmy już wielokrotnie, nie tylko podczas renowacji mebli, ale także jako elementy dekoracyjne. Co więcej, laminat en dostępny jest w ponad 500 wzorach i 20 odcieniach. Dzięki temu możemy go dopasować do każdego wnętrza. Sprawdza się on idealnie zarówno do odnawiania mebli, drzwi, ościeżnic, ram okiennych a także elewacji budynków, fasad i wykończeni. Folie tego typu są odporne na promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne.

Naklejanie oklein, foli i laminatów renowacyjnych i dekoracyjnych

A jeżeli dodatkowo chcesz mieć pewność profesjonalnego wykończenia oraz zapierającego dech w piersiach efektu to koniecznie skorzystaj z naszych usług. Pomożemy dopasować najlepsze rozwiązania do Twoich potrzeb i zajmiemy się wszystkim pozostawiając po sobie porządek i odświeżone wnętrze. Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem Messengera lub Instagrama.