W jednej z naszych ostatnich realizacji podjęliśmy się zadania obniżenia temperatury w warszawskiej cukiernio-piekarni Putka, bez jednoczesnego przyciemniania witryny. W tym celu wykorzystaliśmy folię przeciwsłoneczną Prestige 70 Exterior firmy 3M. Folia ta zbudowana jest w wielu połączonych ze sobą warstw, które nie tylko blokują energię cieplną światła słonecznego, ale również pochłaniają 99,9% szkodliwego promieniowa nie UV. Opatentowany proces produkcji zapewnia jej wysoką wytrzymałość oraz dłuższą żywotność.

Montaż folii przeciwsłonecznej Warszawa

Po zamontowaniu folia Prestige 70 nadaje szybom delikatnego niebieskiego zabarwienia nie blokując dostępu naturalnego światła do pomieszczenia. Dzięki temu, że odbija 62% energii słonecznej, wnętrze piekarni nie jest dodatkowo nagrzewane, a jednocześnie nie ma konieczności jego doświetlania. To przełoży się na obniżenie kosztów klimatyzacji jak i oświetlenia. Dodatkową zaletą użytej folii przeciwsłonecznej jest redukcja efektu rażenia, dzięki czemu Klienci mogą delektować się pysznymi wypiekami bez mrużenia oczu.

Pasywne chłodzenie pomieszczeń

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.