Nawet pierwsze wiosenne promienie słoneczne mogą dać się mocno we znaki zarówno pracownikom biur jak i mieszkańcom domów wolnostojących. Wystarczy kilka godzin nasłonecznienia, aby wnętrze nagrzało się do bardzo wysoki temperatur. O ile wiosenną porą można poradzić sobie otwierając okno, to w lecie konieczne będzie skorzystanie z klimatyzacji. Ale czy jest to jedyna opcja? Na szczęście nie. Z pomocą przychodzą folie przeciwsłoneczne.

Montaż foli przeciwsłonecznych

W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy właściwości woli Silver 15 Exterior firmy 3M. Model ten odbija do 81% energii cieplnej światła słonecznego skutecznie blokując możliwość przegrzewania się wnętrza domu. Co pozwala skutecznie zredukować lub wyeliminować konieczność korzystania z klimatyzacji. Co więcej, dzięki równomiernej dystrybucji światła do wnętrza redukuje efekt oślepienia. A wbudowany filtr UV blokuje do 99% tego szkodliwego promieniowania. Dodatkową zaletą folii Silver 15 jest nadawanie szybom efektu lustra, co zabezpiecza domowników oraz sprzęty w środku przed wzrokiem wścibskich osób w ciągu dnia.

Folie przeciwsłoneczne z efektem lustra

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.