W tym roku przywitaliśmy wiosnę w dość nietypowy sposób. Zamiast tradycyjnego topienia Marzanny zrealizowaliśmy zlecenie, w którym zużyliśmy aż 860 metrów kwadratowych folii okiennej. A dokładniej, foli matowej, której głównym zadaniem jest zapewnienie osobom wewnątrz anonimowości z jednoczesnym brakiem zaciemniania pomieszczenia. Zastosowany model przepuszcza 80% energii światła słonecznego oraz blokuje możliwość zobaczenia co znajduje się w środku. Dzięki temu pracownicy czują się komfortowo, bo nie są wystawieni na widok wścibskich oczu.

Usługi oklejania okien Warszawa

Folie matowe stosowane są wszędzie tam, gdzie liczy się dyskrecja oraz przetwarzane są dane osobowe. Działają one podobnie do lustra weneckiego, które nie blokuje widoku osobom przebywającym wewnątrz, a jednocześnie blokuje możliwość zajrzenia do środka. Dzięki temu, że zastosowana folia nie blokuje światła słonecznego, pomieszczenia nadal będą dobrze nasłonecznione, dzięki czemu nie będzie konieczności doświetlania biura w ciągu dnia. Jednocześnie właściwości folii sprawiają, że światło jest równomiernie rozproszone i nie razi w oczy.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.