Bardzo często pytacie nas jakie folie przeciwsłoneczne są najlepsze. Dzięki naszej wieloletniej obecności na rynku oraz ogromnemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez ten czas, z pełną stanowczością stwierdzamy: Najlepsze folie przeciwsłoneczne to Silver 35 Exterior i Prestige 40 Exterior firmy 3M. Właśnie dlatego wykorzystaliśmy je w jednej z naszych ostatnich realizacji.

Pasywne chłodzenie budynków

Dlaczego właśnie takie połączenie? Ze względu na ich właściwości. Inwestorowi zależało, na wydajnym ochłodzeniu budynku, zapewnić Klientom możliwość swobodnego oglądania aut na wystawie, a pracownikom warsztatu zwiększyć komfort pracy. Dlatego w części sprzedażowej salonu zastosowaliśmy folię Prestige 40 Exterior, która redukuje przenikalność cieplną o 52% jednocześnie nie zmieniając kolorów szyb i zapewnia dostęp do naturalnego światła słonecznego. Co więcej, blokuje 99,9% szkodliwego promieniowania UV, chroniąc lakier i tapicerkę samochodów wystawowych przed blaknięciem.

Sprzedaż i montaż folii przeciwsłonecznych Warszawa

Przeszkloną część techniczną salonu pokryliśmy folią Silver 35 Exterior, która oprócz redukcji przenikalności cieplnej aż o 65%, nadaje szybom efektu lustra weneckiego. To sprawia, że pracownicy czują się bardziej komfortowo. Folia ta, blokuje aż 98% szkodliwego promieniowania UV, zapewniając bezpieczniejsze warunki pracy.

Potrzebujesz porady lub montażu foli okiennych? Skontaktuj się z nami.