Zwykle zaczyna się niepozornie, mała dziurka w ścianie, trochę szpachli i malowanie ubytku. Zanim się obejrzysz planujesz remont pokoju, zmianę koloru ścian, zasłon i mebli… Pojawia się jednak problem – ograniczony budżet. Czy w tej sytuacji trzeba rezygnować z planów i całą zimę siedzieć w nudnym wnętrzu?

Folie i okleiny renowacyjne na meble

Folie do zmiany koloru drzwi i ościeżnic Warszawa

Na szczęście nie! Z pomocą przychodzą folie i okleiny renowacyjne, które są idealne do renowacji czy też zmiany koloru mebli, ościeżnic, drzwi i innych elementów wyposażenia wykonanych z drewna, aluminium, PCV, płyt wiórowych i innych. W naszej ofercie mamy prawie 500 wzorów folii firmy Cover Styl. Są to jedne z najczęściej wybieranych folii.

Folie i okleiny renowacyjne Cover Styl

Folie Cover Styl są bardzo często stosowane w hotelach, kuchniach, pokojach dziennych, biurach, domach i mieszkaniach. Są one bardzo cienkie (od 200 do 350 μm) dzięki czemu idealnie dopasowują się do podłoża.

Montaż foli renowacyjnych

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.