Sierpniowe upały dają się wszystkim we znaki. Takie dni najlepiej spędzić w cieniu i blisko wody lub w klimatyzowanym pomieszczeniu. Niestety, każdy z nas ma ograniczoną liczbę dni urlopu. Nie w każdym miejscu jest też możliwość zainstalowania klimatyzacji. Zresztą klimatyzacja to zarówno wysokie koszty montażu jak i utrzymania. Na szczęście istnieją sposoby na skuteczne obniżenie temperatury pomieszczenia i to bez konieczności zużywania prądu. A mówiąc konkretnie chodzi o folię przeciwsłoneczną.

Folia przeciwsłoneczna z efektem lustra

Folie tego typu mają za zadanie odbicie promieni słonecznych i energii cieplnej, dzięki czemu zabezpieczają przed nagrzewaniem się pomieszczenia w ciągu dnia. W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię Silver 35 ex firmy 3M. Model ten odbija 65% energii słonecznej, co znacznie obniża poziom nagrzania pomieszczenia. Co więcej, blokuje 98% szkodliwego promieniowania UV, które jest odpowiedzialne zarówno za przyśpieszone starzenie się skóry jak i może być jedną z przyczyn chorób skórnych. Folia Silver 35 ex nadaje szybom nowoczesnego wyglądu oraz, dzięki efektowy lustra,  zapewnia prywatność w pomieszczeniu przy odpowiedniej różnicy oświetlenia na zewnątrz i wewnątrz.

Montaż foli przeciwsłonecznych i antywłamaniowych

Jeżeli chcesz mieć pewność, że filia zostanie zainstalowana w sposób prawidłowy i z najwyższą starannością skorzystaj z pomocy Folmont. Zajmujemy się instalacja różnego rodzaju doli od przeciwsłonecznych, ozdobnych, mlecznych aż po przeciwwłamaniowe. Działamy na terenie Warszawy i okolic i oferujemy konkurencyjne stawki.