Większość z nas doświadczyła sytuacji, gdy w szkole, na uczelni, w pracy lub w domu wpadające do pomieszczenia promienie słoneczne świeciły nam prosto w oczy. Wtedy z pomocą przychodziły żaluzje, rolety lub zasłony. Co jednak w przypadku, gdy ze względów na przepisy panujące w zakładzie nie ma możliwości skorzystania z tego typu pomocy? Czy pozostaje wtedy siedzenie w pomieszczeniu w okularach przeciwsłonecznych? Jest lepsze rozwiązanie, które również możemy porównać do okularów z tą różnicą, że te naklejamy bezpośrednio na szyby w oknach.

Folia na okna

W naszej ostatniej realizacji pomogliśmy pracownikom podwarszawskich zakładów farmaceutycznych. Wykorzystaliśmy folię przeciwsłoneczną Silver 15 Exterior firmy 3M. Ze względu na to, że okna w zakładzie nie otwierają się skorzystaliśmy z podnośnika. Każda z szyb została od zewnątrz pokryta folią. Model ten odbija światło słoneczne znacznie redukując rażenie, co podnosi komfort pracy w pomieszczeniu. Co więcej Silver 15 blokuje energię cieplną promieni, dzięki czemu wnętrze budynku nie nagrzewa się i nie ma konieczności dodatkowego chłodzenia przy pomocy klimatyzacji. Jej kolejną zaletą jest blokowanie szkodliwego promieniowania UV, które ma negatywny wpływ nie tylko na zdrowie ludzi, ale także wpływa negatywnie na sprzęty.

Folia blokująca światło słoneczne

Chcąc mieć pewność, że folia została zainstalowana prawidłowo i profesjonalnie skorzystaj z pomocy firmy Folmont. Posiadamy bogate doświadczenie potwierdzone liczbą naszych zadowolonych Klientów. Oprócz folii przeciwsłonecznych instalujemy folie antywłamaniowe, reklamy, folie mleczne, folie i okleiny architektoniczne i renowacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo setki wzorów i kolorów folii i oklein. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.