Chociaż pogoda w ostatnim czasie nieco nas zaskoczyła, to jednak nie dajcie się zwieść. Zapowiada się bardzo gorące i słoneczne lato. Warto zatem przygotować się na to co nastanie. Założenie klimatyzacji może okazać się dość kłopotliwe. Co więcej, samo korzystanie z klimatyzacji to wyższe rachunki za prąd, a ten jest coraz droższy. Jak zatem nie ugotować się a jednocześnie nie płacić wysokich rachunków za prąd?

Folia z filtrem UV

Platine 60 XC Solar Screen to folia blokująca ciepło pochodzące ze światła słonecznego - Na zdjęciu budynek z oknami pokrytymi folią przeciwsłoneczną.
Platine 60 XC Solar Screen to folia blokująca ciepło pochodzące ze światła słonecznego

Rozwiązaniem jest folia przeciwsłoneczna np. Platine 60 XC firmy Solar Screen. Folia ta blokuje aż 66% energii cieplnej światła słonecznego oraz 99% promieniowania UV. W skrócie, oznacza to, że pomieszczenia nie będą się przegrzewały, wiec nie będzie konieczności ich chłodzenia, a dodatkowo mamy zabezpieczone powłoki malarskie, meble oraz wszystkie rzeczy przed płowieniem i niszczycielskim działaniem ultrafioletu. Co więcej, koszt folii i jej montażu to zaledwie ułamek ceny założenia klimatyzacji. Folia do działania nie wymaga prądu, odpadają zatem wyższe rachunki za energię elektryczną.

Folia przeciwsłoneczna

Platine 60 XC Solar Screen to folia blokująca ciepło pochodzące ze światła słonecznego - Na zdjęciu budynek z oknami pokrytymi folią przeciwsłoneczną.
Platine 60 XC Solar Screen

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.