Dziś pierwszy dzień wiosny i piękna słoneczna pogoda. Czasami jednak nadmiaru światła słonecznego możemy mieć aż za dużo. Zwłaszcza, jeżeli pracujemy lub mieszkamy w bardzo przeszkolonym budynku. Stosowanie rolet, verticali lub zasłon powoduje, że w pomieszczeniu robi się ciemno i nieprzyjemnie. Idealnym rozwiązaniem są folie przeciwsłoneczne firmy Solar Screen, które nie tylko blokują 99% promieniowania UV, ale przede wszystkim blokują ciepło światła słonecznego.

Folia Solar Screen Platine 60 XC

Folia przeciwsłoneczna

W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię Platine 60 XC, która blokuje 66% ciepła oraz nadaje szybom efektu lustra weneckiego. Jest to idealne rozwiązanie w miejscach gdzie zależy nam na dostępie do światła dziennego, a jednocześnie nie chcemy wystawiać się na widok publiczny. Folia Platine idealnie sprawdza się zarówno w blokach mieszkalnych, domach jednorodzinnych jak i bankach, biurach i nie tylko.

Szyby pokryte folią Platine 60 XC firmy Solar Screen

Folie okienne

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.