Rosnące ceny powodują, że zakup nowych drzwi wejściowych czy wewnętrznych może wiązać się z wydatkiem od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Na szczęście nawet mocno zniszczonym drzwiom można przywrócić dawną świetność. Wszystko za sprawą folii renowacyjnych Cover Styl firmy Solar Screen.

Folie do oklejania drzwi Warszawa

Folie folia Cover Style idealnie sprawdza się w renowacji drzwi z drewna, aluminium oraz PCV. Dzięki bogactwu wzorów zarówno drzwi jak i ościeżnice możemy dopasować do aktualnych potrzeb i wystroju wnętrza.

Proces renowacji drzwi

Renowacja drzwi i ościeżnicy nie polega tylko na naklejeniu nowej folii. Proces ten obejmuje usunięcie starej powłoki, naprawę uszkodzeń, wypełnienie ubytków, szlifowanie, odtłuszczenie a następnie dopasowanie nowej folii. W renowacji stosujemy zarówno folię samoprzylepną jak i termokurczliwą, która dopasowuje się idealnie do załamań i zagięć w futrynie i drzwiach.

Renowacja drzwi

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.